Filtruj

Praca Doradztwo Zawodowe - Lubań

16-18 z 18 ofert pracy

NAUCZYCIEL - DORADZTWO ZAWODOWE

ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W ŻELISZOWIEZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W ŻELISZOWIE
Żeliszów

Zakres obowiązków: Nauczyciel - doradztwo zawodowe - 1/18 wymiaru czasu pracy (10 godzin do zrealizowania w I semestrze). Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, preferowane osoby posiadające kwalifikacje do nauczania w...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Serwisu Samochodowego

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Bolesławiec

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

10.05.202410.05.2024

Handlowiec w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w firmie Decalor

DECALOR SP. Z O.O.DECALOR SP. Z O.O.
Bolesławiec

Firma Decalor, lider w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii, poszukuje doświadczonych i zdolnych handlowców, którzy chcieliby dołączyć do naszego dynamicznego zespołu. Specjalizujemy się w sprzedaży systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla klientów z sek...

01.03.202401.03.2024
od 5000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie