Filtruj

Praca Doswiadczenie Magazyn

46-48 z 48 ofert pracy

Pracownik sprzątający/ gospodarczy

Piotrków Trybunalski

Zadania: Dbanie o czystość w zakładzie pracy (część magazynowa i produkcyjna) Obsługa wózka myjącego oraz zamiatarki Wykonywanie prac ręcznych np. zamiatanie Wymagania: Chęci do pracy Dokładność Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferta: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pra...

17.06.202417.06.2024

Magazynier Łódź-Bałuty

Łódź

Aktualnie dla naszego Klienta - lidera w branży energetycznej poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier z uprawnieniami UDT Oferujemy: umowę o pracę tymczasową z docelowym przejściem na umowę bezpośrednią z zakładem pracy wynagrodzenie 4500 zł brutto dodatek za 4 brygady 886 zł brutto premia uzn...

Praca w gospodarstwie rolny , produkcja rośinna

ADAMADAM
Wilkowo

Zatrudnię osobę do pracy w gospodarstwie rolnym o produkcji roślinnej. Obowiązkami osoby zatrudnionej będzie miedzy innymi: operowanie maszynami rolniczymi , codzienne przygotowywanie maszyn do pracy , praca na magazynie zbożowym. Praca od lipca do siepnia lub do września (możliwość zatrudnienia na ...

16.06.202416.06.2024