Filtruj

Praca Ds - Elbląg

16-17 z 17 ofert pracy

KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU- SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKAOKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA
Nowy Dwór Gdański

Zakres obowiązków: kierowanie działem technicznym, utrzymanie ciągłości pracy urządzeń zakładu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) Wymagania : - wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, - mile widziane doświadczenie zawodowe w mlecz...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. sprzedaży / Handlowiec

MATEUSZMATEUSZ
Dziewięć Włók

Miejsce pracy: Bystra k. Gdańska Twój zakres obowiązków Obsługa klienta: stacjonarnie, email, telefon Sprzedaż wyrobów z kamienia naturalnego i płytek ceramicznych, wszystkiego Cię nauczymy Budowanie pozytywnego wizerunku firmy Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych ...

10.05.202410.05.2024
od 5000 zł