Filtruj

Praca Ds - Namysłów

16-18 z 18 ofert pracy

Specjalista / Specjalistka ds. Systemów Zarządzania Jakością

PRACA.PLPRACA.PL
Oleśnica

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884. Specjalista / Specjalistka ds. Systemów Zarządzania Jakością Miejsce pracy: Oleśnica Zakres obowiązków: Tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemu zapewnienia jakości (BRC ...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KONSULTANT DS.SPRZEDAZY NA RYNEK IRAKU/142090

EVEREL ELŻBIETA MARCINKIEWICZEVEREL ELŻBIETA MARCINKIEWICZ
Brzeg

Zakres obowiązków: Obsługa telefoniczna klientów, sprzedaż suplementów diety, badanie potrzeb klientów, dbanie o relacje z klientami, wyjazdy służbowe, wykonywanie planów sprzedażowych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - arabski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B...

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ I INTERNETOWEJ PRODUKTU PREMIUM

DARO NARZĘDZIA DARIUSZ GRABOWSKIDARO NARZĘDZIA DARIUSZ GRABOWSKI
Kępno

Zakres obowiązków: Obsługa telefoniczna, zarządzanie bazą klientów, przygotowywanie etykiet do wysyłki, sprawdzanie produktu po powrocie z testów. Wymagana podstawowa znajomość pakietu Office, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta przez telefon. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnoksz...

06.06.202406.06.2024