Filtruj

Praca Dzieci - Leszno

61-63 z 63 ofert pracy

Zatrudnię nauczyciela przedszkola

OLGAOLGA
Góra

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, ciepłej, kreatywnej, z wyższym, kierunkowym wykształceniem, mającej miłe usposobienie i pozytywne nastawienie do pracy. Od kandydata oczekujemy kreatywności i zaangażowania. Zadaniem nauczyciela będzie: prowadzenie grupy przedszkolnej organizowanie i prowadzenie...

02.02.202402.02.2024
od 4600 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W BUCZUPRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W BUCZU
Bucz

Zakres obowiązków: Praca na 3 godziny tygodniowo zajęć z języka angielskiego z dziećmi w wielu od 3 lat do 6 lat, Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) język obcy - angielski (mow...

04.01.202404.01.2024

Wychowawca w przedszkolu

MATYLDAMATYLDA
Kościan

Przedszkole Montessori w Kościanie Zapraszamy do współpracy osobę na stanowisko nauczyciela przedszkola Zapewniamy zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Oferowane stanowisko przewiduje 7/8h dziennie pracy dydaktycznej z dziećmi. Od kandydatki oczekujemy kreatywności,swobody działania oraz pracy w ...

02.10.202302.10.2023