Filtruj

Praca Dziennikarz Internetowy

Wynagrodzenie
Dziennikarz Internetowy - inne oferty pracy
16-18 z 18 ofert pracy

Dziennikarz - praktyki/staż

PRESS GLOBALPRESS GLOBAL
Poznań

Interesujesz się: ekologią, polityką, biznesem, ekonomią, stosunkami międzynarodowymi, historią, aktualną sytuacją na świecie, a może sportem lub światem kina? Jeśli TAK to zapraszamy Cię na praktyki!Oferujemy:•praktyki uczelniane•praktyki w celu zdobycia doświadczenia (pozauczelniane)Praktyki odbyw...

13.06.202413.06.2024
Praktykapraktyka

Redaktor / Redaktorka

MIKAWAS SP. Z O.O.MIKAWAS SP. Z O.O.

Tworzenie, opracowywanie i redagowanie tekstów newsowych i autorskich zgodnie z zasadami sztuki dziennikarskiej oraz w oparciu o analizę trendów z narzędzi analitycznych., Śledzenie lokalnych trendów tematycznych, przygotowywanie prasówki i poszukiwanie tematów własnych., Przygotowywanie wywiadów i ...

11.06.202411.06.2024
od 4600 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Marketing Executive

STAŁY KURS SP. Z O.O.STAŁY KURS SP. Z O.O.

Opis stanowiska:, , Szukamy kreatywnego i energicznego Marketing Executive, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do marketingu, umiejętności techniczne oraz talent do tworzenia angażującego contentu, to może być praca dla Ciebie!, , Zakres obowiązków:, , Tworzenie contentu i pisanie ar...

08.06.202408.06.2024
od 5000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0128 s