Filtruj

Praca E A Sp Z O B - Recz

46-48 z 48 ofert pracy

Praca! Sprzedawca w Delikatesach Mięsnych Zyguła w Choszcznie

FIRMA ZYGUŁA SP. Z O.O.FIRMA ZYGUŁA SP. Z O.O.
Choszczno

Firma Zyguła to polska firma z tradycjami, działająca na rynku od ponad 30 lat. Zaczynaliśmy od małego zakładu rodzinnego, produkując własne wyroby mięsne. Swoim zasięgiem obejmujemy 4 województwa, posiadamy ponad 140 Delikatesów oraz prężnie działający zakład produkcyjny w Zbąszynku. Nasza spójna ...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca techniczno-handlowy- woj. zachodniopomorskie

P.B-M SCANBET SP. Z O.O.P.B-M SCANBET SP. Z O.O.
Chociwel

Zakres obowiązków: ofertowanie, monitorowanie ofertowania, pozyskiwanie zleceń, pozyskiwanie nowych klientów/zleceń, negocjacje umów handlowych, prowadzenie bazy klientów w oparciu o dostępne narzędzia IT, budowanie długotrwałych relacji z aktualnymi i nowymi klientami, negocjacje zamówień i um...

06.06.202406.06.2024

Kierowca Kat.C-DOLICE

ATF POLSKA SP. Z O.O.ATF POLSKA SP. Z O.O.
Dolice

ATF POLSKA Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy zatrudni na stanowisku: Kierowca samochodu kat. C Miejsce pracy: DOLICE Oczekiwania: prawo jazdy kat. C; świadectwo kwalifikacji zawodowej, wykształcenie min. zawodowe; bardzo dobra organizacja pracy; uczciwość, skrupulatność, punktualność; ...

31.01.202431.01.2024
od 5500 zł