Filtruj

Praca Ecommerce - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

Tester ka Oprogramowania eCommerce Division

nowa oferta
KRUK S. A.KRUK S. A.
Olsztyn

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie będziesz wykorzystywać Twoje umiejętności i ciągle się rozwijać, idealnie trafiłeś/aś! Jako zespół specjalistów, tworzymy zaawansowane rozwiązania e-commerce dla Grupy KRUK. Nasza praca to połączenie najnowszych technologii, kreatywnych pomysłów i metodologii Agile. Atm...

18.04.202418.04.2024

SPECJALISTA DS. ECOMMERCE ALLEGRO WORDPRESS

BRONY MICHAŁ PARDABRONY MICHAŁ PARDA
Olsztyn

Zakres obowiązków: Poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. e-commerce Allegro & WooCommerce, która będzie odpowiedzialna za efektywne wystawianie produktów na platformie Allegro oraz w sklepach internetowych opartych na WooCommerce. Wymagania: doświadczeniem w obszarze e-commerc...

20.03.202420.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. ecommerce Allegro WordPress

Olsztyn

Poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. e-commerce Allegro & WooCommerce, która będzie odpowiedzialna za efektywne wystawianie produktów na platformie Allegro oraz w sklepach internetowych opartych na WooCommerce. Wymagania: doświadczeniem w obszarze e-commerce, znajomość Photos...