Filtruj

Praca Elektromechanik - Kozłów

16-18 z 18 ofert pracy

PRACA !! Mechanik, Elektromechanik

WŁODZIMIERZWŁODZIMIERZ
Radom

Warsztat samochodowy mieszczący się w centrum Radomia poszukuje do pracy mechanika samochodowego i elektromechanik . Wymagane doświadczenie. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego...

23.04.202423.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

129 - ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

USŁUGI-PRODUKCJA-HANDEL UPROH S.C.USŁUGI-PRODUKCJA-HANDEL UPROH S.C.
Radom

Zakres obowiązków: diagnozowanie i naprawa pojazdów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 doświadczenie zawodowe...

Serwisant-Elektromechanik elektronarzędzi oraz maszyn do lasu i ogrodu

PAWEŁPAWEŁ
Radom

Opis Poszukujemy pracownika na stanowisko serwisant urządzeń spalinowych i elektronarzędzi w naszym serwisie i wypożyczalni w siedzibie firmy Miejsce pracy PAJM Radom ul. Kierzkowska 2 (osiedle Halinów) O nas: · Od 25 lat sprzedajemy i serwisujemy maszyny budowlane, maszyny do lasu i ogrodu, ele...

27.03.202427.03.2024
od 6000 zł