Filtruj

Praca Elektromechanik - Kraków

16-18 z 18 ofert pracy

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

nowa oferta
TADEUSZ BRYŁA USŁUGI HANDLOWO - SPRZĘTOWO - TRANSPORTOWETADEUSZ BRYŁA USŁUGI HANDLOWO - SPRZĘTOWO - TRANSPORTOWE
Ryczów

Zakres obowiązków: Bieżące naprawy samochodów ciężarowych w firmie prowadzącej transport międzynarodowy i krajowy. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca na jedną zmianę w godz. 8:00-16:00 na pełny etat. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 604 971 324. Wymagania:...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Staż mechanik, elektromechanik, lakiernik, blacharz

GRUPA CICHY-ZASADAGRUPA CICHY-ZASADA
Modlniczka

Największy w Polsce dealer samochodowy marek: Audi, VW, Skoda, Seat, Cupra - Grupa Cichy - Zasada , zaprasza do programu stażowego READY TOWORK. Jest to wakacyjny 3-miesięczny płatny staż dla absolwentów szkół technicznych ibranżowych w 4 miastach: Poznań (i okolice), Warszawa, Szczecin i Krak...

20.05.202420.05.2024
od 3600 zł
Praktykapraktyka

ELEKTROMECHANIK

Dobczyce

Zakres obowiązków: - usuwanie awarii urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych (elektrycznych i mechanicznych), - wykonywanie prac naprawczych, modernizacji i remontów środków produkcyjnych, - prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów, - systematyczn...

17.05.202417.05.2024