Filtruj

Praca Elektromonter Instalacji Elektrycznych - Gniezno

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTROMONTER

nowa oferta
UETP TOMASZ POWAŁAUETP TOMASZ POWAŁA
Gniezno

Zakres obowiązków: wykonywanie prac monterskich przy elektrycznych instalacjach wewnętrznych oraz zewnętrznych. Instalacje przemysłowe, biurowe, oświetlenia terenów , zasilanie obiektów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - Dozór nad eksploata...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK , ELEKTROMONTER praca za granicą

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM ZAREMBAUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM ZAREMBA
Gniezno

ELEKTRYK NIEMCYELEKTROINSTALATOR ELEKTROMONTERPraca dla ELEKTRYKÓW na terenie NIEMIEC ELEKTRYK , ELEKTROMONTER praca za granicą Obowiązki - Prace przy wykonywaniu instalacji elektrycznych - Prace przy wykonywaniu instalacji teletechnicznych ; - Budowa tras kablowych ; - Montaż opraw oświetleniowych ...

17.04.202417.04.2024

PRACOWNIK ZE ZNAJOMOŚCIĄ NIEMIECKIEGO

Gniezno

ELEKTRYK NIEMCYPraca dla ELEKTRYKÓW na terenie NIEMIEC PRACOWNIK ZE ZNAJOMOŚCIĄ NIEMIECKIEGO Obowiązki - Prace przy wykonywaniu instalacji elektrycznych - Prace przy wykonywaniu instalacji teletechnicznych ; - Budowa tras kablowych ; - Montaż opraw oświetleniowych ; - Montaż gniazd oraz łączników ; ...