Filtruj

Praca Elektromonter Samochodowy

226-228 z 228 ofert pracy

ELEKTROMONTER

PRO-WAM SP. Z O.O.PRO-WAM SP. Z O.O.
Koszalin

Zakres obowiązków: Montaż elektryki na samochodach. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe osoba do przyuczenia, oferta skierowana również dla osób z niepełnosprawnościami, emerytów i obywateli Ukrainy ( wymagana znajomość języka polskiego w stopniu bardzo dobrym)...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk budowlany → 35CHF/h + 16CHF diety!!

SEDULUS SP. Z O.O.SEDULUS SP. Z O.O.
Bern

Elektryk budowlany → 35CHF/h + 16CHF diety!! Miejsce pracy: Bern, Szwajcaria, Lucerna, St.Gallen Opis stanowiska wykonywanie instalacji elektrycznych na dużych budowach montaż tras kablowych praca zgodnie z rysunkiem technicznym montaż lamp i gniazdek praca w Szwajcarii (St.Gallen/ Berno/ Lucerna) O...

Elektromonter (ME/02/24)

WEEGREEWEEGREE
Haselünne

Elektromonter (ME/02/24) Miejsce pracy: Haselünne, Niemcy Stawka: 2500€ Zakwaterowanie: dofinansowane Kluczowe kwalifikacje: znajomość elektryki/język niemiecki/prawo jazdy kat. B Poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych kandydatów na stanowisko Elektromontera. Jeśli jesteś osobą zaangażowaną,...