Filtruj

Praca Elektromonter Sieci - Bojano

16-17 z 17 ofert pracy

ELEKTROMONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH- ELEKTRYK

PRZEDSIĘBIORSTWO PORTOWE SIEĆ SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO PORTOWE SIEĆ SP. Z O.O.
Gdynia

Zakres obowiązków: - naprawa i konserwacja sieci oraz urządzeń nn/SN, - wykonywanie bieżących napraw oświetlenia ulicznego. Wymagania: wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe Wymagane 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży elektrycznej, uprawnienia SEP E do 1 kV, SEP do 15 kV- dozór- pom...

09.08.202409.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromonter sieci trakcyjnej

GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE SP. Z O.O.GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE SP. Z O.O.
Gdańsk

Nasze wymagania wykształcenie zawodowe o kierunku elektrycznym, uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznej o napięciu do 1kV, uprawnienia UDT w zakresie podesty ruchome przejezdne, umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami pomiarowymi, umie...

09.02.202409.02.2024