Filtruj

Praca Elektronik Montazysta

Wynagrodzenie
Elektronik Montazysta - inne oferty pracy
16-17 z 17 ofert pracy

Montażysta Elektronik

ARCHE CONSULTING SP. Z O.O.ARCHE CONSULTING SP. Z O.O.
Pszczyna

Obowiązki:- lutowanie elementów elektronicznych,- kontrola wzrokowa jakości lutowanych elementów,- sprawdzenie poprawności działania urządzeń,- rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania produkowanych urządzeń,- serwisowanie urządzeń elektronicznych. Wymagania:- wykszt...

29.03.202429.03.2024

Montażysta - instalator Szczytno

ŁUKASZŁUKASZ
Szczytno

Witam. Firma FRIGO Autoryzowany Dealer DeLaval poszukuje pracowników na stanowisko montażysta. Wymagania: * podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki, elektryki i elektroniki, * praktyczne umiejętności techniczne oraz zdolności manualne, * gotowość do pracy przy instalowaniu i serwisowa...

22.03.202422.03.2024
od 4000 zł