Filtruj

Praca Elektryk Budowlany - Późna

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownika budowlanego zatrudnie elewacje układanie kostki brukowej

MACIEJMACIEJ
Poznań

Obowiązki:prace brukarskie elewacje malowanie szpachlowanie Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ogóln...

06.05.202406.05.2024
od 22 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier Budowy ds. Elektrycznych

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S. A.ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S. A.
Poznań

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w Rzeszowie- Firma prężnie działająca od 50 lat poszukuje osób na stanowisko:Inżynier Budowy ds. ElektrycznychDo zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:•Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepis...

Pracownik Techniczny

ANNAANNA
Poznań

Pracownik Techniczny Soltex CUW Sp. z o.o. to spółka świadcząca usługi na rzecz firm z Grupy Soltex. Centrum Usług Wspólnych wspiera wszystkie spółki m.in. w następujących obszarach biznesowych: administracja, HR, kadry i płace, księgowość, finanse, IT, marketing, zarządzanie nieruchomościami. Zak...

25.04.202425.04.2024