Filtruj

Praca Elektryk Elektromonter - Gowarzewo

16-18 z 18 ofert pracy

Praca Elektryk / Elektromonter Delegacje

MAREKMAREK
Września

Poszukujemy doświadczonych lub do przyuczenia Elektryków oraz Elektromonterów do swojego zespołu. Wymagania: Wykształcenie techniczne związane z elektryką lub pokrewne (min. technik elektryk, inżynier elektryk). Praktyczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Umiejętność czytania i inter...

19.03.202419.03.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk / Elektromonter nr ref. 10/2024

POSTER ZAKŁAD AUTOMATYZACJI SP. Z O.O.POSTER ZAKŁAD AUTOMATYZACJI SP. Z O.O.
Poznań

Poster Zakład Automatyzacji działa na rynku polskim ponad 30 lat. Firma skupia się na realizacji kontraktów z zakresu gospodarki wodno-ściekowej (oczyszczalnie ścieków, przepompownie, stacje uzdatniania wody) oferując szeroką gamę usług: od koncepcji automatyzacji obiektu, poprzez dostawę, montaż, n...

11.01.202411.01.2024

ELEKTRYK Elektromonter - ERBUD - Poznań

GRUPA ERBUDGRUPA ERBUD
Koziegłowy

Opis stanowiska: Praca w branży energetycznej i przemysłowej Wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń zgodnie z dokumentacją DTR Diagnozowanie i usuwanie usterek występujących w: instalacjach elektrycznych, urządzeniach napędowych, transformatorach, rozdzielniach elektrycznych itp. Nadzór n...

30.10.202330.10.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0201 s