Filtruj

Praca Elektryk Elektromonter - Zabrze

31-32 z 32 ofert pracy

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

EURO-INWEST PROJEKT GRZEGORZ ENGLER, TOMASZ LACH SP. J.EURO-INWEST PROJEKT GRZEGORZ ENGLER, TOMASZ LACH SP. J.
Ruda Śląska

Zakres obowiązków: układanie i podłączanie kabli energetycznych, montaż i podłączanie maszyn oraz urządzeń elektrycznych, montaż instalacji (np. w korytach i rurach z PCV), montaż tras kablowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Elektromonter instalacji elektrycznych umiejętnoś...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier budowy - branża elektryczna

STANISŁAW DZIEDZICSTANISŁAW DZIEDZIC
Sosnowiec

Twój zakres obowiązków Nadzór nad realizacją prowadzonych przez firmę projektów elektrycznych. Koordynacja prac zespołu elektromonterów oraz współpraca z Generalnym Wykonawcą oraz innymi działami firmy. Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i jakości w trakcie prac budowlanych. Mo...