Filtruj

Praca Elektryk Utrzymania Ruchu - Dąbrowa Górnicza

31-32 z 32 ofert pracy

Młodszy elektryk Tarnowskie Góry (Zamet Budowa Maszyn S.A.)

ZAMET S. A.ZAMET S. A.
Tarnowskie Góry

Zamet Budowa Maszyn S.A. jest wiodącym w kraju producentem maszyn i urządzeń dla hutnictwa oraz przetwórstwa metali, zarówno przemysłu metali żelaznych, jak i nieżelaznych. Zamet Budowa Maszyn S.A. jest częścią notowanej na warszawskiej GPW, Grupy Kapitałowej Zamet, w skład której wchodzą: Zamet S....

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Koordynator Utrzymania Ruchu

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Mikołów

Zadania: zarządzanie pracą zespołu mechaników, elektryków, automatyków konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie Utrzymania Ruchu współpraca z Działem Narzędziowni, Działem IT, Działem Produkcyjnym Wymagania: ...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0487 s