Filtruj

Praca Elektryk Utrzymania Ruchu - Damnica

16-18 z 18 ofert pracy

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

PERLA POLSKA SP. Z O.O. SP. K.PERLA POLSKA SP. Z O.O. SP. K.
Słupsk

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych. Jesteśmy liderem w swojej branży, działamy międzynarodowo sprzedając nasze produkty na całym ś...

05.08.202405.08.2024

Elektryk Przemysłowy

DEVROZDEVROZ
Słupsk

Opis stanowiska:Poszukujemy doświadczonego Elektryka do zespołu w firmie produkcyjnej jednego z liderów rynku. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie, naprawy oraz konserwację instalacji elektrycznych i maszyn produkcyjnych. Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisk...

11.06.202411.06.2024

Elektromechanik / Mechanik - STAKO Sp. z o.o.

STAKO SP. Z O.O.STAKO SP. Z O.O.
Słupsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i instalacji produkcyjnych Przeprowadzanie prewencyjnych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń Usuwanie usterek w szerokim zakresie od mechanicznych po elektryczne Diagnozowanie przyczyn awarii i planowanie działań zapobiegawczych WYMAG...

30.11.202330.11.2023