Filtruj

Praca Elektryk Zakres - Oświęcim

31-33 z 33 ofert pracy

Elektromechanik

FIRMA ART SP. Z O.O. SP. K.FIRMA ART SP. Z O.O. SP. K.
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Bieżące utrzymanie infrastruktury elektrycznej zakładu, Interwencje na wypadek awarii maszyn i urządzeń, Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów. WYMAGANIA: Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektryka, elektromechanika Uprawnienia eksploatacyjn...

14.06.202414.06.2024

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

REMO-STER SP. J.REMO-STER SP. J.
Sosnowiec

Zakres obowiązków: praca w utrzymaniu ruchu, konserwacja, naprawa, remonty orz przeglądy maszyn i urządzeń przemysłowych, diagnozowanie awarii i ich usuwanie, praca w godzinach 6.00-14.00. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroene...

Umowa o pracęumowa o pracę

Manager ds. budowy innowacyjnych projektów energetycznych, w

HR PROJECT SPZOHR PROJECT SPZO
Katowice

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Managera ds. budowy innowacyjnych projektów energetycznych. Zakres obowiązków:Koordynacja realizacji projektu, nadzór nad harmonogramem, zakresem, budżetem, ryzykiem, BHP, jakością wykonanych prac;Koordynacja procesu przetargu, ocena of...