Filtruj

Praca Elektryk Zakres - Strzelce Opolskie

31-32 z 32 ofert pracy

Elektryk (montaż urządzeń elektrycznych)

NATALIA VLADYKINANATALIA VLADYKINA
Pyskowice

S-Engineering to międzynarodowa firma inżynierska zajmująca się opracowywaniem i wdrażaniem systemów automatyki i urządzeń elektrycznych. Koncentruje się na produkcji urządzeń i świadczeniu usług inżynieryjnych z wyraźnym ukierunkowaniem na rynek globalny. Posiadamy własne zaplecze techniczno-produ...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MISTRZ - ELEKTRYK

BELMAR SP. Z O.O.BELMAR SP. Z O.O.
Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków: Nadzór nad prowadzonymi pracami, umiejętność czytania rysunków technicznych - warunek niezbędny, bieżące raportowanie o stanie prowadzonych prac, rozliczanie godzin oraz zleceń, wykonywanie pomiarów elektrycznych, prowadzenie ewidencji urządzeń pomiarowych w firmie. Wymagania: wy...

22.05.202422.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0463 s