Filtruj

Praca Elektryka A - Gubin

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk - praca w Niemczech!

WORKHOUSE4YOU SP. Z O.O.WORKHOUSE4YOU SP. Z O.O.
Szczecin, Świebodzin, Legnica, Gorzów Wielkopolski, Szczecinek, Połczyn-Zdrój, Wieś Leszno, Słubice, Jelenia Góra, Zgorzelec, Gubin, Kudowa Zdrój, Kostrzyn Nad Odrą, Gryfino, Lubawka, Świeradów-Zdrój, Zawidów, Radomierzyce

Oferujemy : stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wg niemieckich przepisów na czas nieokreślony, wynagrodzenie w wysokości 15 euro netto/h, bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, wsparcie polskojęzycznego pracownika podczas trwania całego okresu zatrudnienia, pełne szkolenie s...

16.04.202416.04.2024

ELEKTRYK

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE EKOPOL KAZIMIERZ IWANICKIPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE EKOPOL KAZIMIERZ IWANICKI
Jasień

Zakres obowiązków: wg zawodu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Elektryk* uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV staż pracy ogółem - lata: 5...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE “EKOPOL” KAZIMIERZ IWANICKIPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE “EKOPOL” KAZIMIERZ IWANICKI
Jasień

wg zawodu...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0236 s