Filtruj

Praca Elektryka A - Żagań

16-18 z 18 ofert pracy

Technik obiektu - Konserwator

QSENSEQSENSE
Konin Żagański

Opis stanowiska: Dla naszego Klienta z branży e-commerce poszukujemy Technika obiektu Zakres obowiązków: Wykonywanie regularnych inspekcji budynku Drobne naprawy i konserwacje mechaniczne Planowanie i realizacja większych prac naprawczych Współpraca z innymi działami Wymagania: Doświadczenie...

26.03.202426.03.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK

SERVICEJOBS SP. Z O.O.SERVICEJOBS SP. Z O.O.
Gozdnica

Agencja pracy ServiceJobs sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: ELEKTRYKOFERUJEMY:- umowa o pracęwynagrodzenie od 7300 do 9600 zł brutto+ system premiowyZAKRES OBOWIĄZKÓW:-Elektryk będzie odpowiedzialny za utrzymanie ruchu maszyn- Utrzymanie linii produkcyjnej w pełnej sprawno...

Stażysta Techniczny ds. ESD Oddział Enkapsulacja w Żarach

SAINT-GOBAINSAINT-GOBAIN
Żary

Zakres obowiązków Pomoc przy realizacji audytów ESD (ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi) Pomoc przy analizie danych oraz ich opracowaniu Pomoc w zapewnieniu nadzoru nad sprzętem kontrolno-pomiarowym Pomoc przy opracowaniu i aktualizacji dokumentacji procesowej Wymagania Wykształcen...

03.11.202303.11.2023