Filtruj

Praca Elektryka - Tarnowo Podgórne

271-273 z 273 ofert pracy

Technik Utrzymania Ruchu - praca w Niemczech

Poznań

Zadania: Usuwanie błędów i usterek oraz wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych na maszynach produkcyjnych Praca według wcześniej otrzymanych wytycznych, instrukcji Optymalizacja procesu produkcyjnego Prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy Wymagania: Ukończenie szkoły zawodowej...

04.07.202304.07.2023

Mechanik Utrzymania Ruchu - Elektromechanik Utrzymania Ruchu

FALL WORKFALL WORK
Swarzędz

Dla Naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu / Elektromechanik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: okolice Swarzędza Obowiązki: Stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń produkcyjnych Przeprowadzanie szybkich i skutecznych prostych napraw zapewniających beza...

Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię elektryka/montaż ładowarek samochodów elektrycznych Niemcy

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ART-FLOOR ARTUR ŚNIECIKOWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ART-FLOOR ARTUR ŚNIECIKOWSKI
Poznań

Poszukujemy elektryka wysokich napięć - montera ładowarek do samochodów elektrycznych na terenie Niemcy. Zakres obowiązków: wykopy położenie kabli przestawianie i montaż lamp montaże trafostacji uziemienie trafostacji montaż/podłączanie ładowarek elektrycznych badanie rezystancji mufowanie ...

10.05.202310.05.2023
od 90 zł