Filtruj

Praca Elewacje - Trzebnica

16-18 z 18 ofert pracy

Cieśla konstrukcyjny - montaż elewacji wentylowanych

REGESSREGESS
Wrocław

Podejmiemy współprace z cieślami konstrukcyjnymi ze znajomością języka angielskiego. Współpraca na terenie Belgii okolice Roeselare, Brugge. Cieśla konstrukcyjny - montaż elewacji wentylowanych Obowiązki Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie konstrukcji ścian zewnętrznych, monta...

24.04.202424.04.2024

PRACOWNIK DS OCIEPLENIA BUDYNKÓW

JAROSŁAW KOMAJAROSŁAW KOMA
Brzeg Dolny

Zakres obowiązków: elewacje zewnętrzne (ocieplenia, tynki) Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Monter ociepleń budynków staż pracy ogółem - lata: 1...

22.04.202422.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię Brygadę do Elewacji

MARCIN KONOPIELKOMARCIN KONOPIELKO
Wrocław

Firma zatrudni min. 3 osobową brygadę do Elewacji. Praca głownie na domkach jednorodzinnych na obrzeżach Wrocławia- Smolec / Żerniki Małe/ Tyniec/ Lutynia / Kobierzyce Dojazd we własnym zakresie. Zapewniamy rusztowanie. Stawka 85zł/mk Więcej informacji pod nr. teleofnu....

19.04.202419.04.2024
od 10000 zł