Filtruj

Praca Energia Elektryczna

Pole namiotowe „Leśne” w Dębkach zatrudni pracownika technicznego

JÓZEFJÓZEF
Dębki

Pole namiotowe „Leśne” w Dębkach zatrudni pracownika technicznego Zapewniam nocleg i wyżywienie oraz płace netto 7000 zł/ umowa o dzieło/ Okres zatrudnienia 1-05 do 10-09 Zakres obowiązków m.in. - praca w trybie ciągły m; - usuwanie awarii, - bieżące naprawy, - obsługa centrum grzewczego gazo...

26.03.202426.03.2024
od 6000 zł
Umowa o dziełoumowa o dzieło

Młodszy Monter

Ostaszewo

Zadania: Montaż produktów (liczniki energii elektrycznej lub płytki elektroniczne) Lutowanie Obsługa narzędzi i przyrządów m.in. wiertarki, wkrętarki Wykonywanie złożonych czynności w procesie produkcyjnym zgodnie z dokumentacją technologiczną Wymagania: Bardzo dobry wzrok Zdolności manualne, dokład...

13.03.202413.03.2024

Specjalista ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej i Gazu Ziemnego

Gdańsk

Firma zajmująca się sprzedażą energii elektrycznej i paliwa gazowego dla klienta biznesowego buduje zespół sprzedażowy. Poszukuje do swojego zespołu 5 osób na stanowisko : Doradca klienta, Asystent Managera. Jesteśmy wieloletnim liderem w sprzedaży prądu i gazu w Polsce. Dbamy o najwyższe standardy ...

12.03.202412.03.2024
Kontraktkontrakt