Filtruj

Praca Etat - Janów

136-138 z 138 ofert pracy

Obsługa sprzedaży e-commerce allegro,ebay

PIOTRPIOTR
Krasnystaw

Praca stacjonarna w Zamościu. Wymagania: doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta znajomość platformy allegro pełne zaangażowanie w powierzone zadania dobra organizacja czasu pracy wykształcenie min. średnie Mile widziane: znajomość innych portali e-commerce typu ebay, amazon znajomość ...

17.06.202417.06.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Brygadzistka/Brygadzista

HS MULTISERVICES SP. Z O.O.HS MULTISERVICES SP. Z O.O.
Krasnystaw

Miejsce pracy: Siennica NadolnaFirma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni na stanowisko Brygadzistka/Brygadzista.Mile widziane Panie oraz osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie m.in.:zarządzanie serwisem sprzątającym,wykonywan...

MAGAZYNIER

Dorohusk

Zakres obowiązków: Dokonywanie rewizji towarów. Załadunek, rozładunek i przeładunek towaru. Obsługa wózka widłowego. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Magazynier uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysię...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1591 s