Filtruj

Praca Etat - Kobylin

211-213 z 213 ofert pracy

Młodszy Konsultant ERP/MES

ASYSTENTKAASYSTENTKA
Rawicz

Miejsce pracy: Rawicz Wymagania minimalne: wykształcenie informatyczne (licencjackie lub wyższe) umiejętności samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów dobrej współpracy w zespole komunikatywności mile widziana znajomość procesów logistycznych i produkcyjnych mile widziana znajomoś...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Rawicz, ochrona dworca, kwalifikowany, wpis KPOF

PIOTRPIOTR
Rawicz

HR For Business, spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL lidera usług ochrony mienia poszukuje osób w charakterze KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Lokalizacja: Rawicz, dworzec PKP Dni i godziny pracy: zmiany po 12 h Zakres obowiązków: patrole , ochrona mienia, prowadzenie książki służb O...

od 4300 zł

KASJER-SPRZEDAWCA

DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Wydawy

Zakres obowiązków: - sklep Wydawy - prace przy wykładaniu towaru - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej - dbanie o porządek Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1695 s