Filtruj

Praca Etat - Mielec

121-123 z 123 ofert pracy

ZMR S.A. - KONSTRUKTOR

ZMR S. A.ZMR S. A.
Ropczyce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:•Projektowanie nowych przyrządów i elementów urządzeń.•Projektowanie form ręcznych oraz maszynowych.•Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych.•Projektowanie wszelkich pomocy niezbędnych w procesie wytwarzania części i zespołów.•Sporządzanie dokumentacji konstruowanych elementów.•Sporządz...

29.05.202429.05.2024

nauczyciel języka angielskiego

HOUSE OF ENGLISHHOUSE OF ENGLISH
Ropczyce

Jesteś anglistą z doświadczeniem i szukasz nowych wyzwań? Chcesz się rozwijać w kreatywnym zespole z pasją? Nie masz doświadczenia a chcesz być dobrym, inspirującym nauczycielem?Jesteś w trakcie studiów i czujesz gotowość do pracy w tym zawodzie?Zapraszamy Cię do naszego zespołu.W pełnym wymiarze go...

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Z UPRAWNIENIAMI UDT

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Ropczyce

Numer oferty: StPr/24/0459Obowiązki:Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych paletami ze szkłem (słoiki, butelki).Pierwszy miesiąc praca w ramach umowy zlecenie, docelowo umowa o pracęWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechaniczn...