Filtruj

Praca Etat - Pogwizdów

796-798 z 798 ofert pracy

Praca dla elektryka/elektromontera

AAAA
Leżajsk

Praca przy wykonywaniu instalacji elektrycznych. Układanie przewodów, montaż tras kablowych, montaż osprzętu. Oferujemy pracę 8-16 pon-pt. Bez wyjazdów tylko na miejscu w okolicach Niska, Leżajska, Przeworska, Jarosławia. Zapewniamy dojazd do pracy, narzędzia. Poszukujemy osób z okolic Leżajska/Prze...

06.06.202406.06.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SZLIFIERZ-OSTRZARZ

A.BARAN SP. K.A.BARAN SP. K.
Iwierzyce

Zakres obowiązków: - ostrzenie narzędzi; - drobne naprawy związane z utrzymaniem ruchu. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Iwierzyce

Numer oferty: StPr/24/0483Obowiązki:- ostrzenie narzędzi;- drobne naprawy związane z utrzymaniem ruchu.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:średnie zawodoweMiejsce pracy: 39-124 Iwierzyce 33, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane d...