Filtruj

Praca Etat - Rozewie

31-33 z 33 ofert pracy

PSYCHOLOG - WYMIAR ETATU 12/22

PRZEDSZKOLE NR 1PRZEDSZKOLE NR 1
Władysławowo

Zakres obowiązków: opieka psychologiczna nad dziećmi w przedszkolu Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

23.02.202423.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Montażystów mebli kuchennych, stałe zlecenia

P2PROJEKTYP2PROJEKTY
Rumia

Zlecimy montaż mebli kuchennych, stałe zlecenia w skali miesiąca. Z własną działalnością gospodarczą. • montaż mebli z paczek • przycinanie, frezowanie blatów kuchennych • wycinanie otworów pod zlew , płytę gazową/indukcyjną itp. • montaż i podłączenie sprzętu agd Wymagane doświadczenie oraz k...

20.01.202420.01.2024
od 6000 zł

Kierownik magazynu w firmie produkcyjnej - Reda

BEATABEATA
Reda

Zajmujemy się produkcją cateringu dietetycznego. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy na stałe do naszego Zespołu - Kierownika Magazynu. Twój zakres obowiązków · Zarządzanie pracą podległego zespołu · Sprawdzanie zgodności ilościowej i meryt...

24.10.202324.10.2023
od 9000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie