Filtruj

Praca Etat - Skarbimierz

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Produkcji

Skarbimierz

Zadania: Pakowanie wyrobów czekoladowych lub cukierków i gum do żucia przy linii produkcyjnej Paletyzacja wyrobów Podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych Wymagania: Badanie sanepid/książeczka sanepid! - konieczne do podjęcia pracy Dyspozycyjność do pracy zmianowej Oferta: Zarobki do 4700 brutto! Pre...

07.03.202407.03.2024

Skarbimierz

Zadania: Pakowanie wyrobów czekoladowych lub cukierków i gum do żucia przy linii produkcyjnej Paletyzacja wyrobów Podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych Wymagania: Badanie sanepid/książeczka sanepid! - konieczne do podjęcia pracy Dyspozycyjność do pracy zmianowej Oferta: Zarobki od 4700 brutto! Pre...

28.02.202428.02.2024

Grodków

Zadania: Pakowanie wyrobów Kontrolowanie procesu produkcyjnego Obsługa maszyn Wymagania: Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia Gotowość do pracy zmianowej Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie + premie Umowę o pracę na pełny etat Stołówkę pracowniczą na terenie fir...

29.09.202329.09.2023