Filtruj

Praca Euro Comfort

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. kadr i płac

EUROLINEEUROLINE
Leszno

Firma EUROLINE jest spółką wchodzącą w skład EuroComfort Group, światowego lidera w branży tekstylnej. Działalność produkcyjną w Lesznie rozpoczęliśmy w1998r. Jesteśmy międzynarodowym producentem mebli tapicerowanych, działającym w Europie i Chinach. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZWACZKA/SZWACZ

EURO- COMFORT SP. Z O.O.EURO- COMFORT SP. Z O.O.
Leszno

Zakres obowiązków: Szycie na maszynach przemysłowych. Zapewniony bezpłatny dojazd do pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

09.04.202409.04.2024

Koordynator ds rekrutacji i zatrudniania obcokrajowców

Leszno

Firma EUROLINE jest spółką wchodzącą w skład EuroComfort Group, światowego lidera w branży tekstylnej. Działalność produkcyjną w Lesznie rozpoczęliśmy w1998r. Jesteśmy międzynarodowym producentem mebli tapicerowanych, działającym w Europie i Chinach. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby ...

20.02.202420.02.2024