Filtruj

Praca Euro Medica

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENTKA ZARZĄDU

EURO-MEDICA SP. Z O.O.EURO-MEDICA SP. Z O.O.
Zamość

Zakres obowiązków: Obsługa biura Rozliczanie personelu z wykonanych świadczeń Nadzorowanie grafików personelu i gabinetów Współpraca z działem kadr i księgowości Sporządzanie umów oraz innych dokumentów firmowych Katalogowanie dokumentów personelu w systemie komputerowym Rekrutowanie pracowników Obs...

12.03.202412.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Stalowa Wola

Zakres obowiązków: Centrum psychologii i psychoterapii dla dzieci i młodzieży Euro-Medica poszukuje psychologa z udokumentowanym min. rocznym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zadania: - prowadzenie porad psychologicznych i diagnostycznych, - współpraca z zespołem wielospecjalistycznym ...

06.03.202406.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

EURO- MEDICA SP. Z O.O.EURO- MEDICA SP. Z O.O.
Mielec

Zakres obowiązków: Prowadzenie porad psychologicznych i diagnostycznych dla dzieci i młodzieży (do 21 roku życia); współpraca z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży Oferujemy: - pracę w prężnie rozwijającej się przychodni medycznej - pracę w oparciu o dogo...