Filtruj

Praca Exact Systems - Tychy

16-18 z 18 ofert pracy

Bieruń: kontrolerka Jakości - oferta idealna dla Pań, 2 zm.

EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.
Bieruń

W Bieruniu czekamy na Ciebie! Rozpocznij z Nami współpracę w obszarze kontroli wizualnej/napraw elementów foteli - oferta idealna dla Pań APLIKUJ (bez CV) lub zadzwoń pod nr.: 7-2-5-2-5-2-2-4-3 Oferujemy: stawkę godzinową 27,72 brutto, weekendowa 41,55 brutto dodatki frekwencyjne w zależno...

18.04.202418.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Chrzanów - kontrola jakości dla każdego/ bez doświadczenia OD ZARAZ!

Chrzanów

Dołącz do naszego zespołu w Chrzanowie na obszar kontroli jakości - oferta dla Pań i Panów - współpraca natychmiast - Apliku j (bez CV) lub WYŚLIJ SMS o treści lampa pod nr.: 8-8-5-3-2-0-0-1-9 - oddzwonimy! To oferujemy: stawkę godzinową 27,70 zł brutto praca w systemie 3 zmianowym...

17.04.202417.04.2024

Kontrola Jakości, oferta dla każdego - Chrzanów od ZARAZ!

Chrzanów

Opis stanowiska: wizualna kontrola jakości lamp samochodowych Nie wymagamy doświadczenie zawodowego, liczą się Twoje chęci! Oferujemy: stawka godzinowa 27,70 zł brutto praca w systemie 3 zmianowym dodatek weekendowy +50% możliwość szybszej wypłaty zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypła...

12.04.202412.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0213 s