Filtruj

Praca F H U Plus - Żary

16-18 z 18 ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW KADRI PŁAC- PRACE INTERWENCYJNE EFS PLUS

Żagań

Zakres obowiązków: Prowadzenie akt osobowych, sporządzanie listy płac, sporządzonie dokumentów ZUS, kontakt z klientem, kontakt z ZUS i US Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie ...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Centrum Logistycznego

PERSONNEL SERVICE POLSKA SP. Z O.O.PERSONNEL SERVICE POLSKA SP. Z O.O.
Iłowa

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11780 Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów. Teraz prowadzimy rekrutację dla lidera z branży logistycznej, która poszukuje Kandydatów na s...

29.02.202429.02.2024
od 4400 zł

Kierowca kategoria C+ E Szprotawa pełny etat zatrudnię

BIOEN SKRZYBSKI SP. J.BIOEN SKRZYBSKI SP. J.
Szprotawa

Witam Poszukuje kierowcy kategorii C+E zestaw ciągnik siodłowy plus naczepa samowyładowcza praca na miejscu, pełny etat . Stała praca Szczegóły telefonicznie - kontakt 60*******28...

31.10.202331.10.2023
od 4000 zł