Filtruj

Praca Finansowanie - Błonie

721-723 z 723 ofert pracy

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy

PWCPWC
Warszawa

Zespół Employer Brandingu w PwC to aktualnie 7 kreatywnych i super skutecznych osób! :) Uczestniczymy przy tworzeniu i wdrażaniu kampanii wizerunkowych, tworzymy projekty skierowane do studentów i profesjonalistów, organizujemy meet-upy, nagrywamy podcasty i materiały video. Słyszałeś o programach p...

27.06.202427.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista / Starszy specjalista

CENTRALNY INSTYTUT OCHRONY PRACY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZYCENTRALNY INSTYTUT OCHRONY PRACY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA: współpraca z pracownikami naukowymi Instytutu w zakresie realizacji projektów naukowo-badawczych, w tym m.in. przygotowanie sprawozdawczości, monitorowanie terminowości realizacji zadań, weryfikacja poprawności ponoszonych wydatków prowadzenie dokumentacji projektowej  opracowanie i...

21.06.202421.06.2024

Główna Księgowa

SURET SP. Z O.O.SURET SP. Z O.O.
Warszawa

Jesteśmy ekspertami od relokacji i logistyki przemysłowej. Zaczynaliśmy w 1992 roku, kiedy polski rynek dopiero się rodził. Rozwijaliśmy się wraz z nim, konsekwentnie przez lata budując swoją pozycję. Inwestycje w nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania i coraz większe doświadczenie, przynio...

19.06.202419.06.2024