Filtruj

Praca Firma Agencja - Miechów

76-78 z 78 ofert pracy

Technolog Piekarnictwa

Czernichów

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364 Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanow...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator linii produkcyjnej- zarabiaj nawet 6000zł brutto!

Proszowice

Zadania: Praca na linii produkcyjnej Obsługa maszyn niezbędnych w procesie produkcji Kontrola jakościowa wytwarzanych produktów Bieżąca współpraca z innymi działami Wymagania: Aktualna książeczka sanepidowska, lub gotowość do jej wyrobienia Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym Mile widziane ...

08.04.202408.04.2024

Prace pomocnicze na magazynie

OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Modlniczka

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Prace pomocnicze na magazynie Nr.Ref.: DY/KRZ/06/2024 Miejsce pra...

11.09.202311.09.2023