Filtruj

Praca Firma Polski B - Wolbrom

736-737 z 737 ofert pracy

Elektryk/Młodszy Elektryk

MALBOX SP. Z O.O.MALBOX SP. Z O.O.
Olkusz

Zakres obowiązków: Instalacje elektryczne, automatyka; Usuwanie na bieżąco awarii oraz zakłóceń elektrycznych; Remontowanie, konserwacje i modernizacje urządzeń; Wykonywanie czynności diagnostycznych; Kontrolowanie i monitorowanie pracy urządzeń elektrycznych oraz ich automatyki; Wymagania: W...

22.09.202322.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter sieci wod-kan-gaz-co (Jerzmanowice k. Krakowa)

MONIKAMONIKA
Jerzmanowice

W imieniu firmy, która specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i wykonawstwie sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych, poszukujemy pracowników fizycznych, monterów sieci, operatorów maszyn, kierowców . Firma posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, nowoczesne maszyny i sprzęt, re...

17.09.202317.09.2023
od 5000 zł