Filtruj

Praca Firma Techniczna - Daszyna

91-93 z 93 ofert pracy

Operator maszyn - Ozorków - Produkcja - Od zaraz!

MATEUSZ PUSTELNIKMATEUSZ PUSTELNIK
Ozorków

HSS WORK (nr. certyfikatu 22915), dla swojego klienta - producenta detali z miedzi, poszukuje kandydata na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI. Miejsce pracy: Ozorków O firmie: W zakładzie produkowane są detale miedziane, tłoki orasz szyny prądowe. Oferujemy: Umowę o pracę z możliwością stałego za...

15.12.202315.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy automatyków

MONIKAMONIKA
Ozorków

Opis Obowiązki: wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych przy układach elektronicznych, automatyki aktywny udział przy usuwaniu usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną prowadzenie dokumentacji technicznej Wymagania: wykształcenie minimum średnie techniczne...

29.11.202329.11.2023
od 6200 zł

Operator pras krawędziowych CNC

FLORIAN CENTRUM SP. Z O.O.FLORIAN CENTRUM SP. Z O.O.
Kutno

Firma „Florian Centrum” Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Obowiązki: kontrola procesu produkcyjnego, dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń, produkowanie wyrobów zgodnie ze specyfikacją i rysunkiem technicznym, kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów, zapewnienie właściwej jakości w...

02.07.202402.07.2024