Filtruj

Praca Firma Techniczna - Rogoźno

61-63 z 63 ofert pracy

Specjalista ds. utrzymania ruchu -elektryk

AGNIESZKAAGNIESZKA
Grzybów

Zakres obowiązków: -wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń zainstalowanych w zakładzie zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami, -inicjowanie i wdrażanie usprawnień, modyfikacji i modernizacji urządzeń, -diagnozowanie i naprawa usterek, -nadzór nad infrastrukturą zakład...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy technika serwisu

TOMASZTOMASZ
Opatów

GRAFMASZ, producent i importer maszyn introligatorskich, w związku z rozwojem oferty zatrudni pracownika na stanowisko : Technik serwisu Siedziba firmy: Opatów 27-500. Co należy do obowiązków: -Naprawa maszyn, instalowanie maszyn i opieka serwisowa na terenie całej Polski -Przygotowanie urządzeń...

08.04.202408.04.2024
od 4650 zł

Spawacz - Ślusarz

MARCINMARCIN
Młodochów

Firma EKOLINIA (producent maszyn do recyklingu tworzyw sztucznych) zatrudni na stanowisko spawacz-ślusarz. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: spawanie MIG- MAG konstrukcje stalowe (stal czarna, stal nierdzewna) przygotowanie detali podstawowe czynności ślusarskie WYMAGANIA: doświadczenie w spawaniu czytanie...

25.03.202425.03.2024