Filtruj

Praca Firmy Porzadkowe - Siewierz

586-587 z 587 ofert pracy

Kucharz w Restauracji Scena Kulinarna, Bytom

ANNA KOSTURANNA KOSTUR
Bytom

OPIS Restauracja Scena Kulinarna - na rynku gastronomicznym działa od 7 lat. Jesteśmy małą rodziną firmą. Głównym naszym celem jest tworzenie miejsca w którym dbamy o dobre relacje i miłą atmosferę w pracy. Więcej informacji na stronie: www.scena-kulinarna.pl Aktualnie do naszego zespołu poszukuj...

25.09.202325.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Magazynu / Pracownica Magazynu

EURO-FARMA ZUREK I WSPÓLNICYEURO-FARMA ZUREK I WSPÓLNICY
Katowice

Obowiązki: Kompletacja i kontrola zamówień. Przyjmowanie towaru na stan magazynowy. Wydanie towaru zgodnie z zamówieniem. Dbanie o właściwe składowanie produktów. Bieżące sprawdzanie stanów magazynowych. Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy. Wymagania: Doświadczenie w pracy na magaz...

12.09.202412.09.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0766 s