Filtruj

Praca Firmy Rachunkowe - Sosnowiec

76-78 z 78 ofert pracy

Odpisywanie na wiadomości/ Praca zdalna/ Tygodniówki od 950zl/tydz

KAROLINA REKRUTACJAKAROLINA REKRUTACJA
Dąbrowa Górnicza

PISZĄC DO MNIE MASZ GWARANCJE ODPOWIEDZI W CIĄGU KILKU MINUT!!Masz dość swojej rutynowej pracy lub potrzebujesz pieniędzy na studiach? Jesteś mamą 24/7 i potrzebujesz odskoczni a przy okazji trochę dodatkowej gotówki? Jeśli to czytasz to znak, że BARDZO DOBRZE ZNALAZŁEŚ/AŚ!!!Dzięki szybko rozwijając...

01.06.202401.06.2024

Administrator / Administratorka Aplikacji IT (M365/Azure/Power Apps)

TAURON OBSŁUGA KLIENTA SP. Z O.O.TAURON OBSŁUGA KLIENTA SP. Z O.O.
Katowice

Wymagane, Microsoft 365, Azure, Windows Enterprise, Power Platform, Power BI, MS IntuneSystem operacyjny, Windows, LinuxTwój zakres obowiązków, Doradztwo techniczne i biznesowe w wyzwaniach związanych z użytkowaniem usług Microsoft M365, Azure, Windows Enterprise, Power Platform, Power BI, MS Intune...

31.05.202431.05.2024
od 5750 zł

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

AKE-C DORADZTWO PODATKOWE USŁUGI KSIĘGOWO- BIUROWE SP. Z O.O.AKE-C DORADZTWO PODATKOWE USŁUGI KSIĘGOWO- BIUROWE SP. Z O.O.
Tychy

Zakres obowiązków: Pełna obsługa kadrowo-płacowa firm. *praca w systemie 1-zmianowym 07:00-15:00 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wykształcenie średnie lub wyższe; doświadczenie w zakresie kadr i płac, mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym, umiejętność anality...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0346 s