Filtruj

Praca Fizjoterapeuta - Leżajsk

1-2 z 2 ofert pracy

FIZJOTERAPEUTA, FIZJOTERAPEUTA REHABILITACJI DOMOWEJ

nowa oferta
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ NOVI-MED BARTOSZ NOWICKINIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ NOVI-MED BARTOSZ NOWICKI
Leżajsk

Zakres obowiązków: 1. Praca na stanowisku fizjoterapeuty rahabilitacji domowej 2. Prowadzenie zabiegów rehabilitacyjnych. 3. Prowadzenie dokumentacji medycznej. Wymagania: wykształcenie - medyczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Mile widziene doświadczenie zawodowe, prawo...

17.04.202417.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Fizjoterapeuta środowiskowy SOKOŁÓW MŁP i okolice

nowa oferta
FIZJOFIX.PLFIZJOFIX.PL
Sokołów Małopolski

Gabinet Rehabilitacji w Rzeszowie FIZJOFIXposzukuje do współpracy fizjoterapeutów środowiskowych.Do zadań należeć będzie realizacja cyklu terapeutycznego u danego pacjenta w domu oraz prowadzenie dokumentacji medycznej.Wymagane m.in. lic lub mgr fizjoterapii oraz nr prawa wykonywania zawodu.Oferujem...

18.04.202418.04.2024