Filtruj

Praca Fizjoterapeuta - Swarzędz

16-18 z 18 ofert pracy

Magazynier- Sekcja Przyjęć

BIEDRONKABIEDRONKA
Kostrzyn

Ponad 3500 sklepów oraz 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, który od 29 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet ...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FIZJOTERAPEUTA / TECHNIK FIZJOTERAPII

DOM POMOCY SPOŁECZNEJDOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Żydowo

Zakres obowiązków: zakres obowiązków odpowiadający uprawnieniom i kwalifikacjom zgodnie ze stanowiskiem Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie średnie profilowane, wyższe kierunek fizjoterapia, prawo wykonywania zawodu, dyplom potwierdz...

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Żydowo

Numer oferty: StPr/24/1018Obowiązki:zakres obowiązków odpowiadający uprawnieniom i kwalifikacjom zgodnie ze stanowiskiemWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodoweWymagania dodatkowe:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania:wykształcenie średnie profilowane, wyższe ...