Filtruj

Praca Fizyczna Polski - Szczecinek

31-33 z 33 ofert pracy

Pracownik fizyczny

“TORF” SP. Z O.O.“TORF” SP. Z O.O.
Chwalimki

Pracownik produkcji od września do maja- praca w miejscowości Chwalimki 14, od maja do września- praca jako pracownik polowy w Szwecji....

05.04.202405.04.2024

PRACOWNIK FIZYCZNY

TORF SP. Z O.O.TORF SP. Z O.O.
Chwalimki

Zakres obowiązków: Pracownik produkcji od września do maja- praca w miejscowości Chwalimki 14, od maja do września- praca jako pracownik polowy w Szwecji. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

Umowa o pracęumowa o pracę

BRUKARZ

RYSZARD ZBYL ZBYLBRUKRYSZARD ZBYL ZBYLBRUK
Bobolice

Zakres obowiązków: W ZAWODZIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI WYNAGRODZENIA Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - BRUKARSKIE umiejętność - sprawność fizyczna umiejętność - OSOBA SILNA FIZYCZNE...

01.03.202401.03.2024