Filtruj

Praca Florystka

Wynagrodzenie
Florystka - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA-FLORYSTA

nowa oferta
PROSTA FORMA JAROSŁAW FALKOWSKIPROSTA FORMA JAROSŁAW FALKOWSKI
Gdańsk

Zakres obowiązków: tworzenie dekoracji i kompozycji roślinnych i ich sprzedaż (wieńce,bukiety ślubne, kompozycje w szkle, bukiety złożone skrętolegle)-łącznie z pozostałym asortymentem kwiaciarni, składanie i przyjmowanie zamówień, dbałość o kwiaty cięte i doniczkowe. Ok 120 h i więcej. Wymagania:...

26.03.202426.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię florystkę

nowa oferta
PATRYCJA.STRYJCZAKPATRYCJA.STRYJCZAK
Pruszków

Zatrudnię florystkę z doświadczeniem do pracy w kwiaciarni w Pruszkowie/Piastowie (mamy dwie lokalizacje). Mile widziane prawo jazdy....

Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w kwiaciarni Olsztyn Florystka

nowa oferta
ELAELA
Olsztyn

Szukam doświadczonej florystki do pracy w kwiaciarni położonej na Nagórkach przy Galerii Warmińskiej. Praca w godzinach 10-18 (pn-pt) i 10-16 w soboty. Wymagane doświadczenie w pracy w kwiaciarni. Praca od zaraz. Więcej informacji pod nr tel.: 50*******86 Zapraszam do kontaktu...