Filtruj

Praca Food - Bielsko-Biała

16-18 z 18 ofert pracy

Poszukujemy Kelnera/Kelnerki

BISTRO RYNEK 19BISTRO RYNEK 19
Żywiec

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją i pozytywnym nastawieniem do świataZostań Kernerem/Kelnerką - specjalistą od profesjonalnej obsługi naszych Gości. Oczekiwania:- profesjonalnej obsługi Gości- współpraca z innymi pracownikami- umiejętność pracy pod presją czasu- dyspozycyjność i punktualność- ...

12.03.202412.03.2024

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Oświęcim

Zakres obowiązków: Przygotowanie posiłków, obsługa klienta, komplementowanie zamówień, dbanie o porządek System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodaw...

07.02.202407.02.2024
od 4242 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Praca w lokalu gastronomicznym na dworcu PKP

MIROSŁAWMIROSŁAW
Oświęcim

Z powodu rosnącego ruchu w lokalu Fresh food station poszukujemy kolejnych osób do naszej załogi! Poszukujemy uśmiechniętych, energicznych osób do naszego zespołu. Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy :) Do twoich zadań będzie należało: -przyjmowanie zamówień -przygotowywanie zamówień...

05.12.202305.12.2023
od 27 zł