Filtruj

Praca Frontend - Katowice

91-93 z 93 ofert pracy

.Net Developer

RÖDL & PARTNERRÖDL & PARTNER
Gliwice

We are looking for a person, who will join our growing development team and will participate in delivering solutions for our users in the offices worldwide in nearly 50 countries. If you would like to develop in international environment, learn new tools and technologies, like friendly atmosphere, y...

19.06.202419.06.2024

PROGRAMISTA FRONTEND (PL/UA)

COMFORTEL SP. Z O.O.COMFORTEL SP. Z O.O.
Tychy

Zakres obowiązków: - projektowanie i rozwój aplikacji webowych na bazie wymagań; - współpraca z zespołem deweloperów przygotowujących back-end; - dbanie o wysoką jakość wytworzonego kodu; - testowanie wytworzonego oprogramowania; * praca w systemie I-zmianowym 08:00-16:00. Wymagania: wykształcenie ...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Java Developer

ARCHIDOC S. A.ARCHIDOC S. A.
Chorzów

Java Developer Twój zakres obowiązków tworzenie i rozwój aplikacji webowych działających w środowisku Linux utrzymywanie oraz wsparcie bieżących aplikacji webowych współpraca z programistami oraz z pozostałymi zespołami: analityków biznesowych, testerów, administratorów oraz pierwszą linią wsparcia ...

20.05.202420.05.2024