Filtruj

Praca Fryzjer - Busko-Zdrój

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER-STAŻ

Busko-Zdrój

Zakres obowiązków: Strzyżenie damskie i męskie. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Fryzjer* Staż jest przeznaczony dla długotrwale bezrobotnych lub dla bezrobotnych, którzy ukończyli 55 lat lub bezrobotnych z orzeczeniem o niepełnosprawności. Osoba długotrwale bezrobot...

24.01.202424.01.2024

Fryzjer/ka poszukiwana

LELASOLGALELASOLGA
Busko-Zdrój

PRACA DLA FRYZJERKI . Poszukuje osoby otwartej, łatwo nawiązującej kontakty, sumiennej. Wykonującej swoją pracę z dbałością o każdy szczegół. Samodzielne stanowisko pracy. Umiejętnosci FRYZJERKI: -Koloryzacja oraz upiecia. Jesteś uśmiechnięta i lubisz prace z ludźmi to znaczy ze ta praca jest dla Ci...

26.08.202326.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca fryzjer Krotoszyn

MARTYNAMARTYNA
Nowy Folwark

Studio Fryzur NEW LOOK POWIĘKSZAMY NASZ ZESPÓŁ! Jeśli jesteś fryzjerem, kochasz swoją prace i chcesz dołączyć do naszego zespołu.. ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! Zapewniamy: *umowę o pracę *miłą atmosferę *rozwój osobisty *wolne soboty Kogo szukamy?? * zdecydowanych osób!! * doświadczenie w zawodzie m...

20.03.202420.03.2024